Upravit stránku

Nyní si vše zařídíte z pohodlí domova.

Plánujete rekonstrukci domu? 

Nyní si vše  můžete zařídit i z pohodlí domova. Vzhledem k aktuální situaci kolem koronaviru, vám nabízíme vyřešit přípravu rekonstrukce na dálku. Pokud o opravě uvažujete, a měli jste naplánovanou schůzi SVJ, pravděpodobně potřebujete vice informací pro vaše rozhodování. Všichni jsme v těchto dnech nuceni trávit vice času doma, a pojďte  ho tedy využít aktivně a zjistit si některé zásadní informace, jako např. kolik vás jednotlivé opravy budou stát? máte na to?dostanete dotaci? potřebujete stavební povolení ? atd.. A to vše na dálku.

Je to poměrně jednoduché a v zásadě se to neliší od zaběhnutých postupů. Kromě jediného, že vynecháme osobní schůzku, kterou nahradíme telefonátem , emailem či chatem na našem webu. Sejdeme se jakmile to bude možné.

 

Tipy na kreativní fasády

Opravy fasád bytových a zejména panelových domů probíhají již druhé desetiletí. Některé opravy jsou zdařilé, některé méně. Mnoho důrazu na barevnost a možná málo nápadů, jak se odlišit od svých sousedů jinak.  Ale, jde to jednoduše pomocí kreativních povrchů. 

Kreativní řešení fasádních povrchů 

Mezi ně určitě neodmyslitelně patří cihličky. Nadčasový, přírodní materiál lze využít v celé ploše, či případně  jen na část domu, jako jsou vstupy či sokly. 

Dalším často využitým povrchem je stěrka. Která původně více cílena do interiéru se začíná rozšiřovat také na venkovní fasádní plochy. 

V neposlední řadě je to námi oblíbené drážkování, které může mít různé velikosti a tvary. 

Zaujalo Vás některé z těchto řešení? Napište nám.