Upravit stránku

České centrum bydlení s.r.o.
Vančurova 1946
300 01
Tábor
V Mimoni 7.10.2016

Vážení,

považuji za důležité Vám oznámit, že dne 12.8.2016 naše Bytové družstvo MIMOSA obdrželo kolaudační souhlas k užívání stavby po rekonstrukci bytového domu, u jejíhož samotného počátku byla velmi úspěšná smluvní spolupráce právě s Vaší společností. Z množství konzultačních schůzek, vstřícného jednání, odborného poradenství a průběžného zajišťování veškerých přípravných kroků si dovolujeme zvláště vyzvednout :

  • Doporučení a zprostředkování erudovaného projektanta, poněvadž pozdější realizace PD byla v podstatě bezproblémová,
  • Vaši spoluúčast při vypracování Průkazu energetické náročnosti našeho bytového panelového domu,
  • Za vůbec nejpodstatnější považujeme Vámi velmi detailně vypracovaná kritéria pro zadání výběrového řízení na zhotovitele zakázky, na základě kterého můžeme se zpětnou platností konstatovat, že jsme si vybrali moc dobře,
  • V neposlední řadě oceňujeme Vaši odbornou a poradenskou spolupráci při sjednávání úvěru pro zafinancování rekonstrukce a podmínek jeho splácení. K tomu rádi sdělujeme, že splátkový kalendář máme nastaven tak, že není vůbec třeba zvyšovat nájemné.

Závěrem tohoto sdělení si dovoluji volně parafrázovat pracovníka stavebního úřadu (odboru výstavby...) který při kolaudačním řízení mimo jiné řekl, že jsme měli šťastnou ruku při výběru zhotovitele stavby... K tomu je nutno dodat, že se tak stalo rovněž Vaší zásluhou !

S přátelským pozdravem a s poděkováním za spolupráci

Oldřich Kopečný v.r.,

předseda představenstva Bytového družstva MIMOSA, Sídliště pod Ralskem 593/I, 471 24 Mimoň, IČO 254 34 144

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti