Upravit stránku
15. 11. 2018Protivánková Marie

Přemýšlíte nad opravou fasády? Představujete si jak by měla vypadat. Líbí se Vám zelená u sousedů, či nelíbí žlutá na protějším domě?

Přesto že každý z nás se cítí být odbornou porotou při posuzování barevnosti fasád domu, a jeho začlenění do sousedního okolí, pravdou je, že je to práce pro odborníka. Je to architekt, který uváží zda je potřeba dům opticky zmenšit a tomu uzpůsobí barevnost, či volí barevnost, tak aby se dům začlenil důstojně do svého okolí. Často navrhne zachovat původní vzhled např. se tak děje u cihlových domů.  Protože ze zkušenosti víme, jak je tato část projekční přípravy důležitá, svěřili jsme ji do rukou architekta. Neprojektujeme  jen řešení zateplení, ale chceme, aby budovy měly  z hlediska architektury i přidanou hodnotu.  Pro Vás, kteří o opravě fasády přemýšlíte, nabízíme návrh barevnosti od architekta zdarma. Nabídka platí do konce roku. Pro více info se ozvěte na 775 56 36 51 nebo mailem na:

info@ceskecentrumbydleni.cz

 

Prohlédněte si realizace zateplených domů navržených architekty:

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti