Upravit stránku
25. 09. 2019Protivánková Marie

Plánujete členskou schůzi, přemýšlíte o zateplení domu a nevíte, zda si můžete rekonstrukci dovolit a hledáte potřebné informace?

Nastává podzim - čas členských schůzí. Plánujete schůzi a nevíte, zda si můžete rekonstrukci dovolit?

 

Dokážeme Vám pomoci s přípravou na členskou schůzi a s prezentovat tohoto záměru na schůzi. Zúčastnili jsme se stovek schůzí SVJ a BD, kde se rozhodovali o zateplení domu. S tímto procesem máme zkušenosti a rádi Vám pomůžeme. Jsme zvyklí odpovídat na dotazy týkající se rekonstrukce i těch nepříjemných.

 

 

Studie rekonstrukce

 

Připravíme studii revitalizace tj. jaký bude rozsah rekonstrukce, kolik to bude stát, zda budete muset navyšovat fond oprav, či vystačíte se stávajícím fondem. Často se setkáváme s klienty, kteří se myslí, že si rekonstrukci z finančních důvodů nemohou dovolit. Ve fondu oprav nemají dostatečné finance a zadlužovat se nechtějí. Ne zřídka kdy se stává, že i menší fondy oprav jsou dostačující a klienti dosáhnou na rekonstrukci někdy v plném rozsahu a někdy je potřeba, s přihlédnutím k finančním možnostem klienta, naopak rozsah rekonstrukce upravit.  Současně spočítáme, jaká bude případná výše úvěru a za jakých podmínek. A samozřejmě také posoudíme vhodnost dotace pro váš dům.

 

 

Návratnost dotace

 

Setkáváme se s případy, kdy je vlastník domu za každou cenu rozhodnutý rekonstruovat pouze za předpokladu získání dotace. Aby splnil podmínky, často z tohoto důvodu do projektu zahrnuje vyšší parametry, technologie a další řešení – tím ale současně navyšuje cenu rekonstrukce. Přitom je nutné hned zpočátku posoudit a propočítat poměr nákladů a možné výše dotace, zda se to skutečně vyplatí, případně nabídnout vhodnější řešení.

 

Máte-li zájem kontaktujte nás, rádi se s Vámi sejdeme a probereme možnosti rekonstrukce, připravíme Vám podklady, pomůžeme Vám s prezentací na schůzi a to vše ZDARMA.


 

Napište nám - zeptejte se nás

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti