Upravit stránku
08. 06. 2020Kudlič Jiří

Mít či nemít? Určitě mít je správná odpověď. Kdo by nechtěl zvětšit si svůj obytný prostor, zejména v parných letních měsících. Kdy se i malý balkon či lodžie může stát zelenou oázou, kde si rádi vypijeme kávu či přečteme zprávy.

 

Čím dál častěji se setkáváme v projekci oprav bytových domů s dotazy, zda by bylo možné přidělat nové balkony k bytům, kde nejsou.

 

Dnešní technologie jsou již takové, že ve většině případů umožňují instalaci závěsných balkonů téměř kdekoliv. Říkáme téměř, protože bez znalosti stavebních konstrukcí domů a souhlasu statika, případně daného stavebního úřadu nelze jednoznačně odpovědět.


Možnosti velikostí, designu či jakým způsobem budou řešeny podlahy je mnoho. Z hlediska designu určitě vede bezpečnostní sklo, které může být různě barevné.  Často se také  využívá výplně z plechu, kompaktní desky či klasické příčkové zábradlí. A můžeme I kombinovat.

Vždy záleží na finančních možnostech zákazníka. 

 

Zajímá Vás kolik takový balkon stojí?

Rádi vám cenu spočítáme, poté co provedeme prohlídku domu. Pokud budete mít původní projektovou dokumentaci, bude se hodit. 

 

Inspirujte se

Posouzení instalace závěsných balkonů ZDARMA

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.